Sulusaray Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Tokat ilimizde yer alan Sulusaray Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Sulusaray Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında 4 forklift operatörü, 4 binicili zemin temizleme makine sürücüsü, 4 vidanjör operatörü alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 9 Kasım 2017 tarihine kadar iş başvuruşu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Sulusaray Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan/noter kura çekilişinden önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmelidir. Kendilerine yapılan bildirme rağmen bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar noterliğe çekilişi yapılacak listeden çıkarılabilirler. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar da ayrı bir liste ile noter kura çekilişine tabi tutulmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Sulusaray Belediye Başkanlığında İstihdam edilmek üzere, Zemin -Yol Süpürme Makinası Operatörü, Vidanjör Operatörü, Forklift Operatörü Meslekli , Meslekle ilgili daha önce çalıştığını gösterir SSK hizmet dökümü ile belgelemesi şartını aramaktadır.Kurum talebe başvuru yapan adaylardan Noter Kura Çekimi tarihinden önce Meslekle ilgili belgeleri istemektedir. Noter Kura Çekimi 13.11.2017 Pazartesi günü Saat 10:00 da Sulusaray Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğünde Noter Huzurunda yapılacaktır. Kura Çekiminde Mülakata Hak kazanan adaylara, Sözlü sınav /Mülakat için 24.11.2017 tarihinde Saat 10:00 da Sulusaray Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğünde yapılacaktır.

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Sulusaray Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğü 13.11.2017 10:00 – 11:00

Çalışma Adresi : ATATÜRK CAD G.O.P MAH / SULUSARAY TOKAT / TÜRKİYE

Bu yazımızda Sulusaray Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle