SunExpress Yetiştirilmek Üzere 80 Pilot Alımı Yapacağını Açıkladı!

Türk Hava Yolları (THY) ile Alman Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, yetiştirmek üzere 80 pilot alımı yapacak. Pilotlardan iyi derece İngilizce bilmeleri ve bir yüksekokul mezunu olma şartları aranıyor.

İçindekiler

  • SunExpress Yetiştirilmek Üzere 80 Pilot Alımı İlanı Yayımladı !
  • İlk Aşamada 80 Pilot Alımı Gerçekleştirilecek

SunExpress Yetiştirilmek Üzere 80 Pilot Alımı İlanı Yayımladı !

SunExpress tarafından yapılan yazılı açıklama ile, ilk aşamada yetiştirilmek üzere 80 Türk Pilot Alımı yapılacağı ve pilotların uçuş okulu Stella Aviation İnternational (SAI) masrafları SunExpress – SAI beraberliğinde karşılanarak eğitim alacakları açıklandı. Adaylar eğitim süreçleri bittikten sonra ise SunExpress’te işe başlayacaklar.

SunExpress İnsan Kaynakları Direktörü Bülent Yurt, normal şartlarda pilot olmak isteyen adayların özel okullarda iş garantileri bulunmadan, yüksek paralar ödeyerek pilotluk eğitimi aldıklarını belirterek, bu kişilerin üstüne iş garantilerinin de bulunmadığını dile getirdi.

İlk Aşamada 80 Pilot Alımı Gerçekleştirilecek

SunExpress İnsan Kaynakları Direktörü Bülent Yurt, bu uygulama ile eğitim masraflarını ödeyecek maddi gücü bulunmayan adaylara pilot olma fırsatı sunduklarını ve eğitim sürecinin sonunda da iş garantilerinin bulunduğunu belirtti. Bu sayının daha sonra kademeli olarak arttırılacağını belirten Yurt, pilot adayları eğitim süreçlerinde ilk etapta hiçbir meblağ ödemeyecekler ve bütün masraflar SunExpress ile SAI işbirliğinde karşılanacağını söyledi. Adaylar eğitimleri bittikten ve SunExpress’te çalışmaya başladıktan sonra, eğitim süreçlerinde adaylara yapılan masrafların bir kısmı maaşlarından kesilecek. Adaylar bu şekilde zorlanmadan geri ödemede de bulunabilecekler.

SunExpress 80 Pilot Alımı Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

SunExpress 80 pilot alımı için başvuru formu yayınladığı vakit yukarıda bulunan bağlantıda olacaktır. Adaylar güncel iş ilanları sekmesine tıklayarak gerekli ilana başvurularını gerçekleştirebilirler. Bu haberimizde SunExpress pilot alımı, başvuru formu, başvuru şartları gibi bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara SunExpress iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle