Susurluk Belediyesi İşçi Alımı Gerçekleştireceğini Açıkladı

Susurluk Belediyesi işçi alımı

Balıkesir ilimizde yer alan Susurluk Belediyesi yayınlamış olduğu ilan kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Susurluk Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında greyder operatörü alımı gerçekleştirecektir. Adayların en az 5 senelik tecrübelerinin olması ve ortaöğretim yani lise ve dengi bir okuldan mezun olmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu ile diğer ilan detaylarına haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

  • Susurluk Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017
  • Başvuru Şartları Nelerdir?

Susurluk Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İŞKUR İl Müdürlükleri, Hizmet Merkezleri, Hizmet Noktaları veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden bireysel ye kaydı yaparak başvuru yapabilirler. Gereğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna ayrıca bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri akışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak zere talep sayısının katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Adayların kamu haklarından mahrum bulunmamaları, devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmaları, kamu kurum kuruluşlarının kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmaları, ortaöğretim mezunu olmaları, 2016 yılında yapılan KPSS sınavı P94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları, greyder operatörü mesleğinde en az 5 senelik deneyimlerinin olduğunu sigorta hizmet döküm belgesi ile belgelendirmeleri, E ve G sınıfı sürücü belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Greyder Operatörü 5

Çalışma Adresi : Han Mah. İstasyon Cad. No : 5 SUSURLUK BALIKESİR / TÜRKİYE

Bu yazımızda Susurluk Belediyesi işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle