Tarım Bakanlığı Çok Sayıda Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, gıda güvenliğini artırmak amacıyla sağlıksız gıda üreticilerine verilen cezaların kat kat artırılmasını içeren yasa düzenlemesinin Başbakanlık’a gönderildiğini açıkladı. Çelik, personel alımına ilişkin şu açıklamada bulundu:

2017’de 2 Bin 500 Personel Alımı Yapılacak

2017 için biz 2 bin 500 kişi talepte bulunduk. Bağlı ve ilgili kuruluşların almayı planladığı personelleri var. ÇAY-KUR geçici olarak bin 500 işçi talep etmektedir, şu anda bunun duyurusunu yaptı. Ayrıca, 71 memur ve sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumumuz 2 bin 200 personel, Et ve Süt Kurumu 32 personel aldı, 32 personel daha alacak ve Tarım Kredi Kooperatifleri’ne ise yaklaşık 500 personel ilgili birimlerde istihdam edilmek üzere alınacaktır.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yayınlanan tüm ilanlar www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu ilanları takip etmek için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İlanlar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İş İlanları sayfamız üzerinde yayınlanmaktadır.


DİĞER GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle