TEDAŞ 250 Sürekli İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi yani bilinen adıyla TEDAŞ yayınlamış olduğu ilan ile çok sayıda sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. TEDAŞ işçi alımı ilanı kapsamında 250 işçiyi istihdam edecektir. TEDAŞ işçi alımı ilanı kapsamında elektrik mühendisi alımı, elektrik öğretmeni alımı, bilgisayar mühendisi  alımı, şehir ve bölge planlama alımı, harita mühendisi alımı, harita teknikeri alımı, endüstri mühendisi alımı, ziraat mühendisi alımı, işletme mühendisi alımı, mimar alımı, istatistikçi alımı, yazılımcı alımı, inşaat mühendisi alımı ve avukat alımı yapacaktır. Adaylar ilana 27 Şubat 2017 son başvuru tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. TEDAŞ 250 sürekli işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ve TEDAŞ iş ilanı hakkında daha detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

İçindekiler

  • TEDAŞ 250 Sürekli İşçi Alımı İlanı 2017
  • Başvuru Şartları Nelerdir?

TEDAŞ 250 Sürekli İşçi Alımı İlanı 2017

Alınacak personel 4857 sayılı İş Kanununa tabi daimi işçi statüsünde istihdam edileceğinden, yürürlükte olan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelikte belirtilen genel şartlar dışında yukarıda belirtilen şartlarla birlikte;

  • Personel istihdamının Türkiye İş Kurumu aracığı ile yapılması zorunluluğu bulunduğundan Belirtilen pozisyonlara, şartları uyan adayların ilgili İş-Kur Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.
  • İlgili İş-Kur Müdürlüğünce gönderilecek adayların sözlü sınavları TEDAŞ Genel Müdürlüğü (Ankara) adresinde yapılacaktır.
  • Yeni istihdam edilecek personelin 4046 sayılı kanunun 22. maddesi kapsamında diğer kamu kurumlarına nakil haklarının bulunmadığı ve 2014/7140 sayılı kararname eki esaslara göre 657 sayılı kanunun 4/C maddesi kapsamında geçici personel olarak atanamayacaklardır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Elektrik Mühendisi :  Mühendislik Fakültelerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu olmak

Elektrik Öğretmeni :  Teknik Eğitim Fakültelerinin Elektrik Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak

Bilgisayar Mühendisi : Fakültelerin Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olmak.

Harita Mühendisi :  Mühendislik Fakültelerinin Harita, Harita ve Kadastro, Jeodezi ve Fotogrametri, Geomatik Bölümü mezunu olmak.

Harita Teknikeri :  Meslek Yüksek Okullarının Harita, Harita Kadastro bölümünden mezun olmak

Endüstri Mühendisi :  Mühendislik Fakültelerinin Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olmak.

İşletme Mühendisi :  Fakültelerin İşletme Mühendisliği Bölümü mezunu olmak.

İstatistikçi :  Fen, Fen ve Edebiyat Fakültelerinin İstatistik Bölümünden mezun olmak.

Avukat :  Hukuk Fakültesi mezunu olmak. (Avukatlık Stajını yapmış olmak.)

Yazılımcı :  Fen, Fen ve Edebiyat Fakültelerinin Matematik veya Fizik bölümlerinden mezun olmak, Mühendislik Fakültelerinin Fizik Mühendisliği Bölümünden mezun olmak, Fen ve Edebiyat, Mühendislik ve Doğa Bilimleri, Kimya-Metalurji Fakültelerinin Matematik Mühendisliği Bölümünden mezun olmak

Mühendislik, Mühendislik Mimarlık, Teknoloji, Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültelerinin Yazılım Mühendisliği Bölümünden mezun olmak.

NOT: Yazılım konusunda tecrübe aranacaktır.

Ziraat Mühendisi :  Fakültelerin Tarla Bitkileri, Bahçe Bitkileri Bölümü mezunu olmak.

Şehir ve Bölge Plancısı :  Mühendislik-Mimarlık ve/veya Mühendislik Fakültelerinin Şehir ve Bölge Planlama bölümü mezunu olmak

Mimar : Mühendislik-Mimarlık ve/veya Mimarlık Fakültelerinin Mimarlık bölümünden mezun olmak.

İnşaat Mühendisi :  Mühendislik-Mimarlık ve/veya Mühendislik Fakültelerinin İnşaat bölümünden mezun olmak.

TEDAŞ 250 işçi alımı ilanı

TEDAŞ 250 işçi alımı ilanı

TEDAŞ yayınladığı ilan ile 250 sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. TEDAŞ işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerini paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca TEDAŞ tarafından yayınlanan diğer ilanlara ulaşmak için TEDAŞ iş ilanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


DİĞER TEDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, tedaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan tedaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle