TETAŞ iş ilanları ve iş başvurusu

Enerji sektöründeki serbestleşme çalışmaları kapsamında 2001 yılında Türkiye Elektrik Üretim, İletim Şirketinin (TEAŞ) üçe bölünmesiyle Türkiye’nin ilk ve tek kamu enerji toptan satış şirketi olarak kurulan TETAŞ, sorumluluğu sermayesiyle sınırlı bir İktisadi Devlet Teşekkülü olup, Devletin genel enerji ve ekonomi politikasına uygun olarak elektrik ticaret ve taahhüt faaliyetlerinde bulunmaktadır. TETAŞ Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın (ETKB) ilgili kuruluşu olup, faaliyetlerinde özel hukuk hükümlerine tabidir. Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt A.Ş. Genel Müdürlüğü yani kısa ve bilinen adı ile TETAŞ insan kaynakları tarafından yapılan açıklamaya göre kurum 2021 yılında faaliyetlerine ara vermeksizin devam edeceğini ve bu kapsamda da ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. Bu yazımızda TETAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

İçindekiler

  • TETAŞ İş İlanları 2021
  • TETAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TETAŞ İş İlanları 2021

TETAŞ bünyesinde ortaokul mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu çok sayıda personel, memur bulunmaktadır. TETAŞ 2021 yılında bu personellere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. TETAŞ bünyesine alacak olduğu personellere lojman imkanı, çocuklarına kreş imkanı gibi çeşitli olanaklar da tanımaktadır. TETAŞ bünyesinde alınacak olan personeller sözleşmeli, kadrolu, daimi gibi çeşitli statülerde barındırılacaklardır. Peki TETAŞ iş ilanları nasıl takip edilir, bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

TETAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TETAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde ve İŞKUR adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve ilanlara anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İlanlar yayınlandığı anda siz değerli okurlarımız ile tüm ilan detaylarını bu sosyal ağlar üzerinden paylaşacağız. Bunun dışında TETAŞ bünyesine iş ilanları yayınlanmadan yapılan iş başvurularını kabul etmemektedir. TETAŞ bünyesinde çalışabilmek için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. TETAŞ iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TETAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, tetaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan tetaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle