Tirebolu Belediyesi İşçi Alımı Yapıyor

Giresun ilimizde yer almakta olan Tirebolu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Tirebolu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında soğutma sistemi operatörü alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 2 işçi istihdam edilecektir. İlana başvuru yapacak adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 3 Ekim 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

İçindekiler

  • Tirebolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018
  • Başvuru Şartları Nelerdir?

Tirebolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabii taleplerde durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerden tamamı kura çekilmek üzere ,isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Kamu kurum ve kuruluşları, Kurumun gönderdiği listeleri esas almak suretiyle talep sayısının üç katı oranında yazılı veya sözlü sınava katılacakları noter huzurunda kura çekimi yaparak belirler. Ayrıca, yazılı veya sözlü sınava katılmayacaklar da göz önünde bulundurularak ayrı bir kurayla talep sayısının üç katı oranında yedek bir liste oluşturulur.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • 5 yıl iş deneyim ve 3 yıl meslek deneyim sahibi olması
  • İş Sağlığı Güvenliği,Yangın Güvenliği eğitimlerine katılmış olmak
  • Kondenserlerde Yoğuşma Basıncının Muhafazası eğitimine katılmış olmak,
  • Soğutmanın Temelleri eğitimine katılmış olmak
  • Konderserlerde Enerji Verimliliği ve Sınıflandırma eğitimine katılmış olmak
  • Halk Eğitim veya Üniversite Eğitim Kurslarından;ISO 22000 Gıda Güvenliği, IFS İnternetional Food Standart, ISO 19011 İç Tetkikçi,Hijyen ve Sanitasyon eğitimine katılmış olmak
  • İş Organizasyonu Eğitimlerine katılmış olmak

BELGE TESLİM TARİHİ:Başvuran adaylar, İşkur İl Müdürlüğü üzerinden ilana yapılan başvurulara müteakiben istenen belgeleri ve iş deneyim belgelerini eksiksiz olarak Tirebolu Belediyesine teslim etmek zorundadırlar.

NOT:Kura tarihinden önce istenen belgelerin Tirebolu belediyesine ibraz edilmesi gerekmektedir.

KURA TARİHİ: 15/10/2018 Pazartesi günü saat 14:00

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Soğutma Sistemi Operatörü 3
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
TİREBOLU DÜĞÜN SALONU 15.10.2018 14:00 – 15:00

Çalışma Adresi : GAZİPAŞA CAD. ÇARŞI MAH. / 28500 TİREBOLU GİRESUN / TÜRKİYE

Bu yazımızda Tirebolu Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan ilanlara Tirebolu Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle