TOKİ iş ilanları ve iş başvurusu

TOKİ personel alımı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı veya bilinen kısa adı ile TOKİ, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı’na bağlı, özellikle sosyal konut üretimi için kurulmuş olan bir kamu kuruluşudur. Dar ve orta gelirli vatandaşlarımızın nitelikli konut sahibi olmaları adına faaliyetlerine aralıksız olarak devam etmektedir. TOKİ bu faaliyetlerinin aksamadan sürmesi adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. TOKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

İçindekiler

  • TOKİ İş İlanları 2021
  • TOKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TOKİ İş İlanları 2021

TOKİ kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve çok sayıda konut yapmayı başarmıştır. TOKİ hedef olarak 1 milyon konut inşa etmek istemektedir. TOKİ bünyesinde bulunan projelerde günümüzde 50 bini aşkın personel çalışmaktadır. TOKİ bu personellere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

TOKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; uzman yardımcısı, harita teknikeri, inşaat mühendisi, beden işçisi, elektrik teknikeri, elektrik teknisyeni, avukat, cnc operatörü, aşçı, teknik eleman, makine mühendisi, mimar, engelli personel, gayrimenkul değerleme uzmanı, eski hükümlü işçi, sınavsız personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

TOKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TOKİ bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız kurumun resmi web adresi üzerindeki iş ilanlarını takip etmelidirler. Bu iş ilanlarını aynı zamanda www.iskur.web.tr olarak bizler de yayınlamaktayız. İş ilanları henüz yayınlanmaya başlamadı. Yayınlandığında ilanlara ait olan iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri paylaşacağız. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda TOKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TOKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, toki konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan toki duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle