TPIC iş ilanları ve iş başvurusu

TPIC ya da Turkish Petroleum İnternational Company, TPAO’ya bağlı olarak, 1988 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. TPIC faaliyetleri arasında arama, üretim ve petrol ticareti bulunmaktadır. TPIC daha sonra BOTAŞ bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. TPIC bünyesinde 1000’i aşkın çalışan bulunmaktadır. Faaliyetlerine her sene arttırarak devam etmekte olan TPIC, 2022 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceği öngörülmektedir. TPIC tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

İçindekiler

  • TPIC İş İlanları 2021
  • TPIC İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

TPIC İş İlanları 2021

TPIC, petrol saha hizmetleri, depolama, petrol ve petrol ürünleri ticareti, taşımacılık ve baz istasyonları kurarak perakende satış faaliyetleri yapmaktadır. Hali hazırda Türkiye, Irak, Kazakistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Suriye, Ekvador, Kolombiya, Venezuela, K.K.T.C., Libya, Bangladeş gibi ülkelerde hizmet vermekte olan TPIC, petrol endüstrisinin bütün değerleri ile faaliyet göstermektedir. Faaliyetlerine 2021 yılında da arttırarak devam edecek olan TPIC, ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacaktır.

TPIC tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; elektrik elektronik otomasyon teknikeri, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, petrol işçisi, petrol mühendisi, makine mühendisi, büro elemanı, güvenlik görevlisi gibi sayısız bay ve bayan adayların başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu, ön lisans mezunu adayların, engelli ve eski hükümlü personellerin ve stajyerlerin başvuru yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

TPIC İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

TPIC tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr ve çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlanmaktadır. Bu iş ilanları yayınlandığında ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgiler de verilmektedir. Harici olarak TPIC, bünyesinde çalışmak isteyen bireyler için bir iş başvuru formu oluşturmamıştır. TPIC bünyesinde çalışmak için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Akabinde insan kaynakları departmanı başvurunuzu değerlendirecek ve işe alım süreci kapsamında iş görüşmesi için sizleri çağıracaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler TPIC gibi uluslararası bir firmada çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda TPIC iş ilanları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, soru ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TPIC HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, tpıc konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan tpıc duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle