TSE iş ilanları ve iş başvurusu

Türk Standardları Enstitüsü ya da bilinen kısa adı ile TSE, standartlar yapmak amacı ile 1960 yılında kurulmuş olan bir kamu kuruluşudur. Her türlü standartları hazırlamak ve hazırlatmak, bünyesinde ve hariçte hazırlanan standartları tetkik etmek, kabul edilen standartları yayınlamak gibi görevleri ifa eden TSE’nin kabul ettiği standartlara Türk Standardı adı verilir. Türk Standardları Enstitüsü’nün adındaki imla kurallarına uygun olmayan Standardları (Standartları olması gerekir) kelimesi, kurumun kuruluşunda böyle yazıldığı için değiştirilememektedir ve dolayısıyla tüm resmi yazışmalarda zorunlu olarak yanlış şekilde kullanılmaktadır. TSE, Türkiye Cumhuriyeti Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesinde hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Hali hazırda bünyesinde 1500’ü aşkın personeli bulunan TSE, ihtiyaçları sebebiyle çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Bu yazımızda Türk Standardları Enstitüsü yani TSE iş ilanları, iş imkanları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi çeşitli detaylara yer vereceğiz.

İçindekiler

  • Türk Standardları Enstitüsü (TSE) İş İlanları 2021
  • Türk Standardları Enstitüsü (TSE) İş Başvurusu 2021

Türk Standardları Enstitüsü (TSE) İş İlanları 2021

TSE, tüzel kişiliği haiz, özel hukuk hükümlerine göre yönetilen bir kamu kurumu olup, kısa adı ve markası TSE’dir. Bu marka çeşitli şekillerde gösterilir. Türk Standartları Enstitüsü’nün izni olmadan bu marka hiçbir şekil ve şart altında kullanılamaz. Yalnız Türk Standardları Enstitüsü tarafından kabul edilen standartlar Türk Standardı adını alır. Bu standartlar ihtiyari olup, standardın ilgili olduğu bakanlığın onayı ile mecburi kılınabilir. Bir standardın mecburi kılınabilmesi için Türk Standardı olması şarttır. Mecburi kılınan standartlar Resmi Gazete’de yayımlanır. TSE ihtiyaç durumunda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantılardan TSE tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

  • TSE İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Türk Standardları Enstitüsü Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TSE Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Türk Standardları Enstitüsü Memur Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Türk Standardlar Enstitüsü tarafından yayınlanan iş ilanları içinde, TSE uzman yardımcısı, avukat, memur, şoför, tekniker, denetçi yardımcısı, mühendis, biyolog, denetçi, veteriner, kimyager, fizikçi, dış uzman gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar vardır. Ayrıca TSE stajyer alımı, eski hükümlü işçi alımı ve engelli personel alımları da yapmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Türk Standardları Enstitüsü (TSE) İş Başvurusu 2021

Türk Standardları Enstitüsü yılın belirli dönemlerinde değil sadece ihtiyaç oluştuğu takdirde personel alımı gerçekleştirmektedir. Tüm bu yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları ise www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Bu ilanları kaçırmamak ve ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detayları öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. İlanlar yayınlandığında ilanlara dair tüm detayları siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Bunun haricinde TSE, insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına iş ilanları yayınlanmadan yapacak olduğunuz iş başvurularını kabul etmez. Bu sebepten ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. TSE iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle