Türkiye Petrolleri (TPAO) iş ilanları ve iş başvurusu

İçindekiler

  • TPAO İşçi Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?
  • Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) İş İlanları 2021
  • Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TPAO İşçi Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak?

1954 yılında kurulan Türkiye Petrolleri 60 yılı aşkın tecrübesiyle yurt içi ve yurt dışında 6 farklı noktada, hidrokarbon arama, sondaj, üretim ve dağıtım faaliyetleri sürdürmektedir. Türk petrol ve doğal gaz sektörünün kuruluşu ve gelişiminde büyük rol oynayan Türkiye Petrolleri, ülke için gerekli bütün entegre petrol tesislerini kendi teknik bilgi, beceri ve hamleci yaklaşımıyla hayata geçirerek bu alanda pek çok ilke ve yeniliğe imza atmıştır. Ana faaliyet alanı petrol arama ve üretim işlerinin yanı sıra; derin deniz aramacılığı, an-konvansiyonel, doğal gaz depolama ve boru hatları ile taşımacılığı alanlarında da çalışmalarına devam etmektedir. Kurum Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı yani kısa ve bilinen adı ile TPAO yapmış olduğu açıklamada faaliyetlerine ara vermeden devam edeceklerini ve büyüme hedefleri doğrultusunda ihtiyaç duydukları kadro ve pozisyonlara çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacaklarını açıklamıştır. TPAO tarafından yayınlanan bütün iş ilanları ile iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) İş İlanları 2021

Türkiye Petrolleri, kurulduğu günden bugüne sürekli Türkiye’nin en karlı kuruluşu listelerinde başı çekerken, son yıllarda da yurt dışında en çok yatırım yapan Türk şirketi olmuştur. Bölgesinde lider, dünyada etkin bir enerji şirketi olma hedefiyle yola çıkan Türkiye Petrolleri insana, topluma ve çevreye saygı yaklaşımıyla çalışmalarını geniş bir coğrafyada sürdürmektedir. Türkiye Petrolleri  Anonim Ortaklığı bünyesinde 5 bini aşkın personel istihdam edilmektedir. TPAO, 2021 yılında bu personellere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.  Aşağıda kurum tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları bulunmaktadır. Tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi ise yazımız devamında anlattık.

  • Türkiye Petrolleri İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Türkiye Petrolleri İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN 
  • Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • TPAO ( Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı ) Engelli İşçi Alımı İçin TIKLAYIN

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı tarafından yayınlanacak olan veya yayınlanan iş ilanları içinde Adıyaman, Batman, Kırklareli, Trakya Bölge Müdürlüğü gibi çeşitli bölgelerde gerçekleştirilecek alımlar ön plana çıkmaktadır. TPAO iş ilanları içinde lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu çok sayıda adayın iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda; uzman yardımcısı, petrol ve doğalgaz mühendisi, makine mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, bilgisayar mühendisi, labaratuvar teknisyeni, arşivci, büro görevlisi, jeoloji mühendisi , avukat, güvenlik görevlisi, tekniker gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Türkiye Petrolleri tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde ve İŞKUR üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri öğrenmek ve ilanlara anında iş başvurusu yapmak için bizleri sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. İlanlar yayınlandığında ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi, hangi kadro ve pozisyonlarda alımlar yapılacağını detaylı olarak paylaşacağız. Harici olarak TPAO, iş ilanları yayınlanmadan bünyesinde yapılan başvuruları kabul etmemektedir. Bu sebepten dolayı ilanların yayınlanmasını beklemeniz ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Türkiye Petrolleri iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER TPAO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, tpao konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan tpao duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle