Türkiye Taşkömürü Kurumu ( TTK ) Sürekli İşçi Alımı

Bugün Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü’nün Zonguldak ilinde 219 işçi alımı, Bartın ilinde de 19 işçi alımı olmak üzere toplamda 232 sürekli nitelikli işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Başvuruların 4 ila 13 Ağustos 2016 tarihleri arasında yapılacağı lise ve dengi okullardan mezun olanların başvuru yapabileceği açıklandı. Diğer başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu gibi detayları ve ilanın tam metnini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Türkiye Taşkömürü Kurumu 232 Sürekli İşçi Alımı 2016

2016 yılına ait Genel Yatırım ve Finansman Programı kapsamında, kuruluşumuzun yerüstü ve yer altı işyerlerinde, 4857 İş Kanununa tabi, daimi işçi statüsünde ekteki listede belirtilen meslek ve eğitim durumlarına göre, Zonguldak ili içindeki işyerlerimizde çalıştırılmak üzere 219, Bartın ili içindeki işyerlerimizde çalıştırılmak üzere 13 olmak üzere toplam 232 nitelikli eleman alımı yapılacaktır.

Kurumumuzun Zonguldak ve Bartın İl Müdürlüklerince 04.08.2016 tarihinde İLAN’a çıkılmak suretiyle aranan şartları taşıyan nitelikli işçi adayları listelerinin yasal süresi içinde Kurumumuza gönderilmesi hususunda gereğini rica ederiz.

Türkiye Taşkömürü Kurumu Sürekli İşçi Alımı İlanı Tam Metni İçin TIKLAYINIZ

Zonguldak ve Bartın illeri için Türkiye Taşkömürü Kurumu tarafından yapılacak olan eleman alımı, işçi alımı başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında merak ettiklerinizi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanmış olan bütün ilanlara Türkiye Taşkömürü Kurumu Yeni İş İlanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle