TÜVTÜRK iş ilanları ve iş başvurusu

TÜVTÜRK, periyodik araç muayenesi konusunda yetkili ve görevli ülkemizdeki tek kuruluş olarak, uluslararası standartlar çerçevesinde gerçekleştirmiş olduğu araç muayenesi hizmeti ile trafik ve araç güvenliğine katkı sağlamayı hedefleyen, konusunda uzman bir kuruluştur. TÜVTÜRK, yılda 6 milyona yakın aracın periyodik ve yola uygunluk muayeneleri ve 1 milyonu aşkın aracın da egzoz gazı emisyon ölçümlerini gerçekleştirmektedir.  Ülkemiz genelinde 194 sabit, 2 motosiklet ve 73 gezici TÜVTÜRK araç muayene istasyonu bulunmaktadır. Bu istasyonlarda 4 bini aşkın personel istihdam edilmektedir. TÜVTÜRK ihtiyaçları doğrultusunda her sene bu personellere ek yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında TÜVTÜRK tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

İçindekiler

  • TÜVTÜRK İş İlanları 2021
  • TÜVTÜRK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TÜVTÜRK İş İlanları 2021

Tüvtürk ihtiyaçları sebebi ile düzenli olarak ülke genelinde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapan kamu kurumlarının başında yer almaktadır. Her sene çok sayıda yeni personeli bünyesine katarak istihdam çeşitliliği yaratmaktadır. Peki hangi pozisyonlarda alımlar gerçekleştirilecek?

Tüvtürk tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde; bakım onarım / kalibrasyon teknisyeni, araç muayene teknisyeni, kalite denetim yetkili yardımcısı, egzoz emisyon teknisyeni, bordro ve özlük işleri yetkilisi, müşteri kabul görevlisi, istasyon amiri, denetçi, yüksek mühendis, kafe servis elemanı gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Ayrıca engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve çok sayıda bay bayan stajyer alımı da gerçekleştirilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

TÜVTÜRK İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TÜVTÜRK tarafından yayınlanan iş ilanlarına başvurmanın iki farklı yolu bulunmaktadır. Öncelikle öz geçmişlerinizi [email protected] mail adresine iletebilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı bir inceleme sürecine alınacaktır. Daha sonra size uygun ve başvuru yaptığınız ilde açık pozisyon oluşması durumunda da tarafınızla iletişime geçilecek ve iş görüşmesi aşaması için çağrılacaksınız. Bu aşamayı da başarı ile geçmeniz durumunda TÜVTÜRK bünyesinde çalışma olanağı elde edebilirsiniz. Bunun dışında da çeşitli kariyer portalları üzerinde TÜVTÜRK iş ilanları yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz açık iş pozisyonları sayfasına girerek hangi illerde ve hangi pozisyonlarda alım yapılacak, başvuru şartları neler olacak görebilir ve akabinde ilanlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

TÜVTÜRK İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER TÜVTÜRK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, tüvtürk konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan tüvtürk duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle