UPS Kargo Personel – Eleman Alımı İlanı

United Parcel Service (UPS), 28 Ağustos 1907 Seattle’de Amerikan Posta Şirketi olarak James E. Casey tarafından kurulmuştur ve 1919 yılında United Parcel Service olarak değiştirilmiştir. 16 Ağustos 1976 United Parcel Service Atlantik üzerinde sıçrama yapmış ve Almanya ‘da şubesi açıldı, Amerika dışındaki ilk şubesi – Ren Park Center Neuss de kurulmuş – ve böylece eski Deutsche Bundespost ile doğrudan rekabet olmuş, ulaşım ve Nakliye şirketleri Kuehne Nagel, Dachser ve Schenker & Co , eski Alman Federal Demiryolu na ait bir ulaşım şirketidir . United Parcel Servicein Almanya kuruluşunun ilk Yönetim Başkani Detthold Aden olmuştur.ve 400 binden fazla çalışanı ile 220 ülkede hizmet veriyor. Hizmet verdiği ve son yıllarda büyük atılım yaptığı ülkelerden bir tanesi de Türkiye. Ülkemizde 2021 yılında büyüme rakamlarını yukarılara çekmek isteyen UPS açacağı yeni şubelere bir çok personel alımı yapacak. Yapılacak olan eleman alımı için başvuru şartları, başvuru tarihi ve başvuru formuna yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

  • UPS KARGO PERSONEL ALIMI 2021
  • UPS KARGO ELEMAN ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI 2021
  • UPS KARGO İŞÇİ ALIMI BAŞVURU FORMU

UPS KARGO PERSONEL ALIMI 2021

Dünyada sayılı taşıma şirketlerinden birisi olan yüzlerce ülkede hizmet veren UPS kargo son yıllarda ülkemizde de büyük atılımlar gerçekleştirdi. Ülkemiz pazarında en büyük taşıma şirketi olmayı hedefleyen UPS bu bağlamda 2021 senesinde bir çok yeni şube açacak, araç konvoylarını genişletecek ve personel alımı gerçekleştirecektir.  UPS kargo da diğer bazı şirketler gibi eleman alımı ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını yenibiris.com üzerinden vatandaşla buluşturmaktadır.  Aşağıda bulunan UPS personel alımı başvuru formu üzerinden ulaşabileceğiniz ilanlar öncelikle şirketin insan kaynakları departmanına giderek detaylı bir incelemeye tabi tutuluyor. Genel şartları sağlayan ve başvurusu kabul edilen adaylar ise mülakata çağrılarak son aşamaya geçiyorlar. Mülakatta başarılı olan adaylar ise birer UPS çalışanı olmaya hak kazanıyorlar.

UPS KARGO ELEMAN ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI 2021

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi bir çok büyük ilde bir çok personel alımı yapacak olan UPS kargonun en çok eleman alımı yapacağı ve en çok iş ilanı bulunan pozisyonlar ise ; Şoför, yüklemeci, kurye, güvenlik görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, emlak uzmanı, müfettiş oldu. Aşağıda en çok eleman alımı yapılacak pozisyon olan şoför için başvuru şartlarını görebilirsiniz. Diğer açık pozisyonları ve başvuru şartlarını ise aşağıda bulunan başvuru formuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.

  • En az lise mezunu,
  • B sınıfı ehliyet sahibi,
  • 3 yıllık aktif sürücü,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
  • SRC Belgesi ve Psikoteknik Belgeleri olan,
  • 35 yaşını aşmamış,
  • Askerlikle ilişiği bulunmayan,

UPS KARGO İŞÇİ ALIMI BAŞVURU FORMU

Aşağıda bulunan UPS Kargo başvuru formu bağlantısından, güncel açık pozisyonları, iş ilanlarını, başvuru şartlarını, personel alımı, eleman alımı, işçi alımı detaylarını görebilmeniz mümkündür.

UPS Kargo Açık İş Pozisyonları İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle