Uşak Belediyesi Sürekli İşçi – Personel Alımı İlanı

uşak belediyesi sürekli işçi alımı, personel alımı

Uşak Belediyesi çeşitli pozisyonlarda çalıştırılmak üzere sürekli işçi alımı, personel alımı yapacağını yayımladıkları ilan ile açıkladılar. Başvurularda 2014 KPSS puanı gibi şartlar aranıyor olup, daha sonra adaylar yazılı ve sözlü sınavlara tabi tutulacaklardır. Bu sınavların tarih ve zamanı başvuru sonrasında yazılı olarak adaylara bildirilecektir. Uşak Belediyesi işçi alımı başvuru formu, başvuru tarihleri ve diğer başvuru şartları haberimizin devamındadır.

İçindekiler

  • Uşak Belediyesi Sürekli İşçi Alımı 2016
  • Uşak Belediyesi Sürekli Personel Alımı Başvuru Formu

Uşak Belediyesi Sürekli İşçi Alımı 2016

Taleplerde 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSS puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (Müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.Başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sistemindeki adresleri dikkate alınacaktır.

Uşak Belediyesi Personel Alımı Başvuru Şartları : Silindir Operatör Belgesi bulunanlar başvuru yapabilir.

Uşak Belediyesi Sürekli Personel Alımı Başvuru Formu

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlüklerimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden Uşak Belediyesi personel alımı başvurusu yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

  • Meslek Bilgisi
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Silindir Operatörü Kurstan
  • Öğrenim Bilgisi
En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
  • Sınav Bilgileri 
Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 60
  • Aranılan Nitelikler 
Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
İş Makinaları Sertifikaları Silindir Operatörlüğü

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Çalışma Adresi : İSMETPAŞA CAD. BELEDİYE SARAYI NO 110
64100 UŞAK MERKEZ
UŞAK / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :BANAZ, EŞME, KARAHALLI, SİVASLI, ULUBEY/UŞAK, UŞAK MERKEZ

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Uşak Belediyesi sürekli personel alımı, işçi alımı ilanı için başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgiler hakkında soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BELEDİYE PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, belediye personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan belediye personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle