Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Van Gölü’nün Kuzey kıyısında, Erciş yolunun 15. Kilometresinde bulunan ve 30 bini aşkın öğrencisi ile eğitim öğretim hayatına devam eden Yüzüncü Yıl Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti. Yüzüncü Yıl Üniversitesi personel alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 31 Mayıs 2016 ile 14 Haziran 2016 tarihleri arasında gerçekleştirmelidirler.  İlana dair diğer başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru sırasında istenilen belgeler gibi diğer detaylar haberimizin devamında.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Üniversitemiz Dursun Odabaş Tıp Merkezi ile Diş Hekimi Fakültesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrasına göre KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

UNVANI ADEDİ BÜTÇE TÜRÜ ARANAN NİTELİKLER
Hemşire 5 Merkezi Bütçe – Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Bölümü lisans mezunu olmak.

 

UNVANI ADEDİ BÜTÇE TÜRÜ ARANAN NİTELİKLER
Röntgen Teknisyeni 1 Merkezi Bütçe -Önlisans Tıbbi Görüntüleme Programı mezunu olmak-E saote C-Scan Dedike belgesi olmak -Nemoceph 2D Sefalometrik kullanım belgesi olmak

-Volumetrik Tomografi cihazı kullanım belgesi olmak

-Diş Hekimliği Fakültelerinde Radyoloji bölümünde çalışmış olmak

 

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurlar Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımaları istenmektedir.

Adaylar, başvuru tarihleri arasında Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla unvan için başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuruların Değerlendirilmesi

KPSS 2014 (B) sınavından alınan puanlamaya göre sıralama yapılacaktır. Puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Atanmaya hak kazanan adaylar www.yyu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Atanmaya hak kazanan adayların sonuçların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde atamaya esas belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin teslime müteakip atama yapılır, atanan adaylar 15 gün içinde görevine başlamak zorundadır. Bu süre içerisinde göreve başlamayanlar haklarını kaybederler.

Başvuru Sırasında İstenilen Belgeler Nelerdir?

  • Adayların başvurduğu pozisyonu belirten dilekçe.
  • 2014 yılı KPSS (B) sonuç belgesinin fotokopisi ( Sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır)
  • Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti.(Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecektir ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)
  • Aranan niteliklere ilişkin belgelerin asıl suretleri
  • Askerlikle ilişiğinin olmadığına dair belge.
  • 2 adet vesikalık fotoğraf.

NOT:

1) Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde fesh edilecektir.

2) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

3) Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren 1 (Bir) yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.

Adres: Yüzüncü Yıl Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı /VAN

Tel: 0432-486 54 22

Van İline Ait Diğer İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle