SGK Kreş ve Gündüz Bakımevi Çocuk Alımları

Sosyal Güvelik Kurumu bünyesinde faaliyet gösteren kreş ve gündüz bakımevine 2010-2011-2012-2013 ve 2014 doğumlu çocukların gelişimlerini desteklemek, uygun şartlarda bakımını sağlamak ve sağlıklı bireyler yetiştirmek amacıyla kayıt alınacağını yayınlamış oldukları ilan ile duyurdular. SGK kreŞ ve gündüz bakımevi çocuk alımı hakkında çıkarılan ilan aşağıdaki gibidir.

SGK KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ ÇOCUK ALIMI

Boş kalabilecek kapasite, kurum personelinin üst soy ve alt soylarının ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personel çocukları için kullanılabilecektir. Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı ve ilgili kurum-kuruluşlarda çalışan personelin çocukları Sosyal Güvenlik Kurumu personeli ile aynı ücret koşullarında değerlendirilecektir.

Bu itibarla değerlendirmeye alınacak olan başvuruların en geç 21 Ağustos 2015 tarihine kadar onaylı formu ile birlikte kreş ve gündüz bakımevi müdürlüğüne yapılması gerekmektedir

KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ MÜDÜRLÜĞÜ CEVİZLİDERE CAD. NO:14 BALGAT-ANKARA
DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI TEL:472 95 41–(28) FAX:472 95 47
[email protected]


DİĞER SGK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, sgk konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan sgk duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle