Aydem Elektrik Faturası Borç Sorgulama

Bir Bereket Enerji Grubu şirketi olan Aydem, sektörde faaliyet gösteren lisanslı ilk özel elektrik dağıtım ve perakende satış şirketidir. Aydın, Denizli, Muğla bölgesinde yaklaşık 1,65 milyon müşteriye sürekli, kaliteli, kesintisiz ve en avantajlı fiyatlarla elektrik hizmeti sunma, müşteri memnuniyetini arttırma, verimliliği yükseltme ve bölge ihtiyacı olan yatırımları yapmayı hedefleyen çalışmalarını 5 yıldır sürdürmektedir.

AYDEM ELEKTRİK FATURASI BORÇ SORGULAMA

Teknolojinin hayatımızda her geçen gün daha fazla yer edinmesiyle bir çok işimizi yerimizden bile kalkmadan internet üzerinden rahatlıkla halledebilir olduk. Bu gelişimleri hayatımıza adapte eden şirketlerden bir tanesi de AYDEM. Aydem internet üzerinden elektrik faturası borç sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilmenize olanak sağlıyor. Bunun için öncelikle aşağıdaki ekrandan üye olmanız ve daha sonra fatura bilgileriniz ile sorgulama yapmanız gerekmektedir. Aydem elektrik faturası borç sorgulama işlemi sadece Aydın, Denizli, Muğla illeri için geçerlidir.

Aydem elektrik faturanızı sorgulamak için kolay bir şekilde kurumun resmi web adresi olan ” http://www.aydem.com/ ” sayfasına giriş yapmanız ve akabinde “HIZLI BORÇ SORGULAMA” bölümüne tıklamanız gerekmektedir. Açılan kısımda sözleşme hesap numarası isteyecektir. Bu numarayı ve resimde gördüğünüz doğrulama kodunu yazmanızın ardından güncel borunuzu kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Aydem elektrik faturası borç sorgulama işlemi yaparak ne kadar ödenmemiş faturanız olduğunu ve güncel kullanım bedellerini rahatlıkla görebilmektesiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER AYDEM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, aydem konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan aydem duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle