BİM Çalışma Saatleri

Birleşik Mağazalar A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile BİM, ülkemizde indirim mağazacılığı alanında hizmet sunmakta olan bir marketler zinciridir. Kurulmuş olduğu 1995 yılından bu yana büyümesini sürdüren BİM, günümüzde ülkemizin perakende alanında en büyük kuruluşu olmayı başarmıştır. Büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren BİM, yeni şubeler açmaya devam etmektedir. BİM ülkemizde 5600’ü aşkın, Fas’ta 300’ü aşkın ve Mısır’da da 200’ü aşkın şube sayısına sahiptir. Bünyesinde 35 bini aşkın çalışanı ile hizmet vermektedir. BİM, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmak amacıyla tüm gücüyle çalışmaktadır.

BİM mağazaları özellikle çeşitli dönemlerde bazı ürünlerinde çok büyük indirimler gerçekleştirmektedir. Bu dönemlerde BİM mağazaları çok kalabalık olmaktadır ve ürünler erken bitmesinden dolayı, vatandaşlarımız erken saatlerde şubelere akın etmektedir. Peki BİM şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? BİM çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

İçindekiler

  • BİM Çalışma Saatleri 2021
  • BİM Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?
  • BİM Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

BİM Çalışma Saatleri 2021

Ülkemiz genelinde hizmet vermekte olan Bim şubeleri sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşamları da saat 21:00’de kapanmaktadır. BİM mağazalarında öğle tatili, öğle arası bulunmamaktadır. Yani açılış kapanış saatleri arasında düzenli olarak açıktır.

BİM Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

BİM mağazaları tıpkı hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açık durumdadır. Haftanın 7 günü aynı çalışma saatleri içinde hizmet vermektedir.

BİM Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

BİM mağazaları; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı) ile Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunların yanında 1 Ocak yani Yılbaşı, 1 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de aralıksız hizmet vermektedir. Resmi tatil günlerinde Bim çalışma saatleri değişmemektedir.

Vermiş olduğumuz çalışma saatleri; Ankara, Antalya, Bodrum, Bursa, Bahçeşehir, Çanakkale, Çorlu, Denizli, Didim, Çeşme, Eskişehir, Edirne, Fethiye, Gaziantep, Isparta, İzmir, Sinop, Sivas gibi tüm il ve ilçelerimiz için geçerli olan çalışma saatleridir. Bim çalışma saatleri ayrıca yaz aylarında ve kış aylarında da değişmemektedir.

Yine önceleri BİM mağazalarında Cuma günü namaz saati sırasında 40 dakika tatil verilmekteydi. Ancak bu uygulama uzun zaman önce kaldırıldı. Bu yazımızda BİM çalışma saatleri, açılış kapanış saatleri ve çalışma günleri hakkında bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BİM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, bim konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan bim duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle