Cin fiyatları

Cin fiyatları

Cin temelde tahıllar, ardıç meyvesi, anason, kişniş, melekotu ve kökü, meyan kökü, tarçın, rezene, turunç kabukları vb. bitkilerin birlikte damıtılması sonucu oluşan renksiz, pürüzsüz, yoğun aromalı bir içkidir. Cin 1600’lü yıllarda Hollanda’da tesadüfen bulunmuş  bir alkollü içkidir. Cin yoğun aromalı ve renksiz bir içkidir.

İçindekiler

 • Cin Fiyatları Ne Kadardır?
 • Cin Fiyatları 2021
  • Ada Cin Fiyatları
  • Gilbey’s Cin Fiyatları
  • Maestro Cin Fiyatları
  • Tekel Cin Fiyatları
  • Gordon’s Cin Fiyatları
  • Tanqueray Cin Fiyatları
  • Bombay Sapphire Cin Fiyatları
  • Beefeater Cin Fiyatları
  • Plymouth Cin Fiyatları

Cin Fiyatları Ne Kadardır?

Ülkemizde cin oldukça yaygın olarak tüketilmektedir. Fakat cin fiyatları ülkemizde Yunanistan, Bulgaristan, Kıbrıs, Rusya, Almanya gibi ülkelere nazaran daha yüksektir. Bunun öncelikli sebebi cin fiyatlarına uygulanmakta olan Özel Tüketim Vergisi yani ÖTV ile bu ÖTV’nin üzerine uygulanan KDV yani Katma Değer Vergisidir. Bu uygulanan vergiler ile birlikte bir şişe cinin yüzde 60-70 kadarı sadece vergilerdir. Ayrıca diğer içki türlerinde olduğu gibi cin fiyatlarına da düzenli olarak zam yapılmaktadır. Bu sebepten cin severler, cin fiyatları ne kadar oldu merak ediyorlar. Yazımız devamında zamlı cin fiyatları ile güncel cin fiyatları hakkında detaylı bilgiler verdik.

Cin Fiyatları 2021

Cin fiyatları hakkında detaylı bilgiler vermeden önce aşağıda vermiş olduğumuz rakamların markalar tarafından tavsiye edilen satış fiyatları olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Migros, CarrefourSA, Metro gibi süpermarketlerde, tekel bayilerinde, duty free, free shop gibi yerlerde cin fiyatları az da olsa değişkenlik gösterebilmektedir.

Ada Cin Fiyatları

Ada Cin, yerli bir cin markasıdır. Yüzde 47.5 alkol oranına sahip Ada Cin, cin markaları arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Çoğu ithal üründen daha iyi olduğu belirtilmektedir. Ada Cin alkol fiyatı aşağıda belirtilmiştir.

35 lik Ada Cin 80,00 ₺
70 lik Ada Cin 144,00 ₺

Gilbey’s Cin Fiyatları

Gilbey’s Special Dry Gin, yüzde 37.5 alkol oranına sahip yumuşak içimli bir cin markasıdır. Ülkemizde en çok tüketilen cin markalarından bir tanesidir. Aşağıda Gilbey’s Cin ne kadar görebilirsiniz.

35 lik Gilbey’s Cin 82,50 ₺
70 lik Gilbey’s Cin 146,00 ₺
100 lük Gilbey’s Cin 203,00 ₺

Maestro Cin Fiyatları

Maestro Cin, ülkemizde satışa çıkartıldığı günden bu yana beklediği satış rakamlarına ulaşamamış olsa da yurt dışında çok sayıda ülkede ilk tercih edilen markalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Ülkemizde güncel satış fiyatı aşağıda yer almaktadır.

35 lik Maestro Cin 80,00 ₺
50 lik Maestro Cin 108,00 ₺
70 lik Maestro Cin 130,00 ₺

Tekel Cin Fiyatları

Ülkemizde alkol pazarında oldukça yoğun bir rekabet ortamı bulunmaktadır. Tekel Cin bu yoğun rekabet ortamında yıllardır başı çeken markalardan birisidir. 1946 yılından bu yana üretimi yapılmaktadır. En ucuz cin markaları arasında yer almaktadır. Tekel Cin kaç para aşağıda vermiş olduğumuz listeden görebilirsiniz.

35 lik Tekel Cin 82,00 ₺
70 lik Tekel Cin 140,00 ₺

Gordon’s Cin Fiyatları

Gordon’s 250 yılı aşkın bir tarihi bulunan dünyanın en büyük cin markalarından bir tanesidir. İngiltere’de üretimi yapılmaktadır. Türkiye’de satış fiyatı aşağıdaki listede belirtilmiştir.

35 lik Gordon’s Dry Cin 95,00 ₺
70 lik Gordon’s Dry Cin 180,00 ₺
70 lik Gordon’s Pink Cin 189,00 ₺

Tanqueray Cin Fiyatları

Tanqueray, 1830’lu yıllardan bu yana üretim yapan dünyada en çok tanınan cin markalarından bir tanesidir. Üretmiş oldukları cin çeşitleri her sene yüzlerce farklı ülkeye ihraç edilmektedir. Ülkemizde de satışı gerçekleştirilmektedir. Aşağıdaki listede Tanqueray Cin fiyat listesi yer almaktadır.

70 lik Tanqueray Cin 280,00 ₺

Bombay Sapphire Cin Fiyatları

Bombay Sapphire dünyadaki en eski cin markaları arasında yer almaktadır. Ülkemizde satış fiyatı aşağıdadır.

100 lük Bombay Sapphire Cin 265,00 ₺

Beefeater Cin Fiyatları

Bombay Sapphire dünyadaki en eski cin markaları arasında yer almaktadır. Ülkemizde satış fiyatı aşağıdadır.

35 lik Beefeater Cin 107,50 ₺
70 lik Beefeater Cin 210,00 ₺

Plymouth Cin Fiyatları

Plymouth, diğer cin çeşitlerine göre ardıç aroması daha fazla olan İngiltere’nin en bilinen markalarından birisidir. Yüzde 41.2 alkol oranına sahiptir. Ülkemizde fiyatı aşağıdaki gibidir.

70 lik Plymouth Cin 335,00 ₺

Türkiye’de cin alkol fiyatları her geçen gün yapılan alkol zamlarının ardından artmaktadır. Bu sebepten güncel olarak cin fiyatları ne kadar oldu merak edilmektedir. Bu vermiş olduğumuz listeyi fiyatlar değiştikçe www.iskur.web.tr olarak güncellemeye devam edeceğiz. Bu yazımızda en ucuz cin fiyatları, cin fiyatları ne kadar ve cin fiyatları listesi hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca diğer yazımız olan ALKOL FİYATLARI konumuzdan ülkemizde satışı yapılan diğer tüm alkollü içkilerin güncel fiyatlarına ulaşabilirsiniz.


DİĞER CİN FİYATLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, cin fiyatları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan cin fiyatları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle