Hepsiexpress çalışma saatleri

Hepsi ekspress çalışma saatleri

Hepsiburada ülkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden bir tanesidir. Her gün on binlerce kargo gönderimi gerçekleştiren Hepsiburada, bu konuda kargoların teslimi gibi konularda oldukça sorun yaşamaktaydı. Bu durumu aşmak ve e-ticaret sektöründe güvenli, hızlı ve kaliteli bir dağıtım ağı oluşturabilmek adına Hepsiexpress veya okunuşu ile Hepsi ekspress kuruldu. Hepsiexpress kurulmuş olduğu günden bu yana hızlı bir şekilde büyümesini sürdürüyor ve ülkemizin en büyük kargo firması olma amacına emin adımlarla ilerliyor. Hepsiexpress müşteriler ise Hepsiexpress sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanır, saat kaça kadar açık, saat kaça kadar teslimat dağıtım yapıyor merak ediyorlar. Hepsiexpress çalışma saatleri, mesai saatleri, kargo dağıtım ve teslimat saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

İçindekiler

  • Hepsiexpress Çalışma Saatleri 2021
  • Hepsiexpress Hafta Sonu Açık Mı, Çalışıyor Mu?
  • Hepsiexpress Bayramda Kargo Dağıtımı Teslimatı Yapıyor Mu?

Hepsiexpress Çalışma Saatleri 2021

Hepsiexpress diğer kargo firmalarından daha farklı bir çalışma takvimine ve düzenine sahiptir. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Bursa’da hizmet veren hepsiexpress, 15 dağıtım merkezi, 350 taşımacı ve yaklaşık 150 ofis çalışanıyla hizmet sağlamaktadır. Türkiye’de hizmet sağlayan kargo firmalarının aksine dağıtım merkezlerinden sipariş teslimatı yapmayan hepsiexpress, müşterilerinin adresine ulaşarak teslimatlarını gerçekleştirmektedir. Hepsiexpress’in bir diğer önemli özelliği ise, ilgili adreste bulunmamanız halinde siparişinizin iade edilmeden ertesi gün tekrar dağıtıma çıkartılmak üzere dağıtım merkezine geri gönderilmesidir. Kısacası siparişiniz için 2 günde, 2 farklı teslimat denemesi yapılmaktadır. Öyle ki şirket haftanın 7 günü de teslimat yapmaktadır. Hepsiexpress, çalıştığı kurumsal müşterilerinden alışveriş yapmanız halinde sizlere ait ürünleri sabah 09:00 ile akşam 23.00 saatleri aralığında teslim etmektedir. Pazar günleri ise sabah 09.00 ile 18.00 saatleri arasında teslimat yapmaktadırlar. Hepsiexpress’in hizmet vermediği günler ise, Ramazan ve Kurban bayramlarının 1. günü ve her yıl olmak koşuluyla 1 Ocak günleridir.

Hepsiexpress Hafta Sonu Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Hepsiexpress hafta sonu kargo dağıtımı ve teslimatı yapıyor mu oldukça merak edilen bir konudur. Hepsiexpress yazımızda da belirttiğimiz üzere sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) değil, aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir. Cumartesi günleri standart çalışma saatlerinde hizmet veren şirket, Pazar günlerinde ise saat 09:00 ile 18:00 arasında hizmet verir.

Hepsiexpress Bayramda Kargo Dağıtımı Teslimatı Yapıyor Mu?

Hepsiexpress sadece hafta sonu değil ayrıca diğer resmi tatil günlerinde de hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Fakat Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın 1. günü kapalıdır. Bayramın diğer günlerinde ise açıktır. Yine 1 Ocak yani yılbaşı günü kapalı durumdadır.

Bunların dışında kalan 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz günlerinde ise kargo teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Bu yazımızda Hepsiexpress çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0 850 558 0 333” üzerinden dile getirebilirsiniz.


DİĞER HEPSİEXPRESS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, hepsiexpress konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan hepsiexpress duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle