İstanbul İSKİ Su Faturası Borç Sorgulama

iski su faturası borç sorgulama ve görüntüleme sayfası

İstanbul ülkemizde yer alan 81 ilden en kalabalık, ekonomik ve sosyo-kültürel açıdan en önemli şehridir.  Yaklaşık olarak 15 milyon insan bu mega kentte ikamet etmektedir.  Bu büyük kentin su dağıtımı ve abonelik işlemleri İSKİ  tarafından takip edilip, yürütülmektedir.  1981 yılından bu yana İstanbul’da yaşayan vatandaşların temiz su ihtiyacını ve su arıtma işlemlerini yürütmektedir.

İSKİ SU FATURASI BORÇ SORGULAMA

İnternetin hayatımızda her geçen gün daha fazla yer edinmesiyle beraber büyük kurum ve kuruşlar da bu değişim ve gelişime ayak uydurarak su faturası sorgulama, su faturası ödeme gibi bir çok işlemi kolaylıkla gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Önceleri üyelik gerektirmeden şifresiz olarak abone numarası ya da tesisat numarası ile su faturası borç öğrenme işlemimizi gerçekleştirebilirken, İSKİ’nin arayüz yenilemesiyle beraber artık internetten su faturası borç öğrenmek için İSKİ’ye T.C. kimlik numarası,  sözleşme numarası, E-Posta adresi ve her sorgulama yaparken kullanacağınız şifre ile üye oluyoruz.  Üyelik işlemlerini tamamlayan müşteriler fatura görüntüleme, borç görüntüleme, fatura itiraz, mukavele işlemleri, ödemelerim, fatura sorgulama ve bildirim üyelikleri işlemlerini anında gerçekleştirebilme olanağına ulaşıyorlar. Şayet halen üye değilseniz su faturası borç sorgulama için öncelikle aşağıdaki linkten sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girerek üyelik işlemlerimizi tamamlayalım.

İSKİ ÜYELİK İŞLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Üyelik işlemlerini tamamlamamızın ardından su faturası borç sorgulama için yapacağımız işlem oldukça basittir. Aşağıda bulunan fatura detaylarını öğrenmek için size verdiğimiz linke tıklayarak üye olurken verdiğiniz şifre ve T.C. kimlik numarası ile sisteme giriş yapıyoruz ve ödenmemiş ne kadar borcunuz var ya da fatura detaylarınız gibi detaylı bilgilere kolaylıkla erişim sağlayabiliyorsunuz.

İSKİ SU FATURASI BORÇ SORGULAMA için TIKLAYINIZ

İSKİ E-Şube ile İstanbul Anadolu Yakası ya da Avrupa Yakası’nda ikamet etmekte olan vatandaşların fatura bilgilerini kolaylıkla görüntüleyebilir, borç görüntüleme, fatura itiraz, fatura sorgulama gibi işlemleri anında ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.  Konu hakkında merak ettiklerinizi, sistemsel hataları ya da sistem hakkında görüş ve önerilerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yapabilirsiniz.


DİĞER İSKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, iski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan iski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle