İzmir İZSU Su Faturası Borç Sorgulama

İzmir ülkemizin en kalabalık, sosyo-ekonomik açıdan en önemli şehirleri arasında yer almaktadır. Yaklaşık 5 milyon insan İzmir’de ikamet etmektedir. Bu büyük kentin su dağıtımı ve abonelik işlemleri İZSU tarafından gerçekleştirilmektedir. İZSU 1987 yılından bu yana İzmir’de temiz su ihtiyacının karşılanması ve atık sularla ilgili hizmet vermektedir. İZSU kurulmuş olduğu günden bu yana İzmir halkının temiz su ihtiyacını karşılamak ve atık suları uzaklaştırmak gibi görevlerini yerine getirmektedir. Milyonlarca aboneye sahip olan İZSU aboneleri faturaları ne kadar gelecek merak etmektedirler. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesinde saniyeler içerisinde su faturanızı sorgulama imkanınız bulunmaktadır.

İZSU SU FATURASI BORÇ SORGULAMA

İnternet hayatımızda her geçen gün daha fazla yer ediyor. Teknolojik gelişmelerin takip edilemeyecek kadar hızlı bir şekilde ilerlemesi şirketleri, kurum ve kuruluşları da bu değişime ve gelişimleri ayak uydurmaya zorluyor. Bu gelişmeleri en iyi takip eden şirketlerden bir tanesi de İZSU. İZSU internet sitesi üzerinden çok kolay bir şekilde, fatura ödeme, borç görüntüleme, fatura itiraz ve diğer müşteri işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektesiniz.  Güncel fatura tutarınızı öğrenmek için ise herhangi bir şifre yada üyelik işlemine ihtiyaç duymadan aşağıdaki bağlantı sayesine sadece abone numarası ve resimde bulunan doğrulama alanları doldurmak yeterlidir.

İZSU SU FATURASI BORÇ ÖĞRENMEK için TIKLAYINIZ

Arıza bildirimi, üyelik sorunları gibi herhangi bir sorunu da size verdiğimiz bağlantı sayesine iletebilirsiniz. İZSU su faturası borç sorgulama işlemi oldukça basit ve sadece bir kaç dakikanızı almaktadır. Bu işlemi yaparak ödenmemiş faturalarınızı görebilir, fatura bilgilerinize erişebilir veya kredi kartı yada başka bir ödeme şekli ile fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İZSU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, izsu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan izsu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle