Macfit Çalışma Saatleri

Macfit çalışma saatleri

Macfit, 2007 yılından bu yana ülkemizde hizmet vermekte olan bir şirkettir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Macfit günümüzde çok sayıda ilimizde spor salonu açmayı başarmıştır. Salonlarında son teknoloji ekipmanlar ile profesyonel eğitmenler görev almaktadır. Ülkemizde en çok tercih edilen spor salonlarından bir tanesidir ve bünyesindeki müşteri sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Macfit’e kayıt olan müşteriler ile spor salonları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. Macfit çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık ve kapalı yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Macfit Çalışma Saatleri 2021
  • Macfit Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?
  • Macfit Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Macfit Çalışma Saatleri 2021

İstanbul, Kocaeli, Antalya, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Eskişehir, Muğla, Sakarya, Mersin, Samsun gibi illerimizde Macfit salonları bulunmaktadır. Tüm bu salonların çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu farklılık göstermektedir. Hafta içi sabah saat 07:00’de hizmet vermeye başlayan Macfit, akşamları ise saat 23:00’de kapanır. Hafta sonu ise tüm şubeler saat 08:00’de açılır ve saat 21:00 itibariyle kapanırlar.

Macfit Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Macfit sadece hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da aralıksız olarak hizmet vermektedir. Ancak hafta sonu şubelerin çalışma saatleri farklıdır. Hafta sonu şubeler saat 08:00 ile 21:00 arasında hizmet verirler.

Macfit Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Macfit; Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir. Resmi tatil günlerinde, dini tatil günlerinde salonlara giderek sporunuzu yapabilirsiniz.

Ülkemizde hizmet verdiği günden bu yana gelişmesini sürdüren Macfit, günümüzde spor sektörünün öncü firmalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. 16 yaşını doldurmuş olan tüm vatandaşlarımız online olarak veya şubelerini ziyaret ederek üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu yazımızda Macfit çalışma saatleri ile açılış kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MACFİT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, macfit konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan macfit duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle