Migros Çalışma Saatleri

Migros çalışma saatleri

Migros Ticaret A.Ş. ülkemizdeki süpermarket zincirlerinden bir tanesidir. Temelleri 1954 yılında atılan Migros, daha sonra Koç Holding tarafından satın alınmıştır. 2005 yılında Tansaş’ı bünyesine dahil etmiştir. Migros kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin perakende mağazacılık alanında en büyük isimlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Ülkemiz genelinde 1500’ü aşkın Migros, 40’ı aşkın Macro Center, 20’yi aşkın 5M ve yurt dışında da Kazakistan ve Makedonya’da bulunan şubeleri ile hizmet sunmaktadır.

Migros geçtiğimiz senelerde Tesco Kipa’nın çoğunluk hissesini ve Makro Market’in sahibi olduğu Uyum Marketi satın almıştır. Peki Migros sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Migros çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

İçindekiler

  • Migros Çalışma Saatleri 2021
  • Migros Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?
  • Migros Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Migros Çalışma Saatleri 2021

Migros süpermarket zinciri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve hafta sonu ( Cumartesi, Pazar ) günleri sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşamları da saat 22:00 itibariyle kapanmaktadır.

Migros Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Tüm Migros şubeleri tıpkı hafta içi olduğu gibi Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermektedir. Hafta sonu çalışma saatleri değişiklik göstermez. Yani yukarıda vermiş olduğumuz saatlerde açıktır.

Migros Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Migros; Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı) ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve ayrıca 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de hizmet vermektedir. Ancak bayram tatillerinde çalışma saatleri farklıdır. Bayramlardaki çalışma saatleri aşağıda verilmiştir.

Açılış Saatleri Kapanış Saatleri 
Arefe Günü 10:00 22:00
Bayramın 1. Günü 14:00 22:00
Bayramın 2. Günü 10:00 22:00
Bayramın Diğer Günleri 10:00 22:00

Vermiş olduğumuz çalışma saatleri; Bodrum, Eskişehir, Ankara, Mersin, Antalya, Ataşehir, Akçay, Aliağa, Ayvalık, Bostanlı, Bornova, Beylikdüzü, Bartın, Beşiktaş, Caddebostan, Çeşme, Cihangir, Cizre, Çekmeköy, Çanakkale, Çorum, Didim, Dalaman, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Erzincan, Fethiye, Göztepe, Gaziemir, Isparta, Marmaris, Manisa, Maltepe, Nazilli, Levent, Ordu, Pendik, Sivas, Samsun, Söke, Sakarya, Şişli gibi tüm il ve ilçelerimizde geçerli olan çalışma saatleridir.

Bu yazımızda Migros çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan 444 10 44 üzerinden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MİGROS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, migros konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan migros duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle