Odeabank Çalışma Saatleri

Odebank çalışma saatleri

Odeabank, Bank Audi sal’nin Türkiye’deki yüzde yüz iştiraki olarak 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş bir anonim şirkettir. Şirket, 20 Haziran 2012 tarihinde faaliyet izni almak için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na başvuruda bulunmuş ve BDDK’dan gerekli izinleri alarak faaliyetlerine başlamıştır. Ülkemizde büyüme hedeflerine büyük önem veren kurum, bu doğrultuda yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Odeabank 1500’ü aşkın çalışanı ve onlarca şubesi ile hizmet sunmaktadır.

Odeabank müşterilerine sunmuş olduğu avantajlar ile oldukça tercih edilen bir finans kurumu olmayı başarmış ve ülkemizde çok sayıda müşteriye ulaşmıştır. Odeabank müşterileri ile bankanın şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. Odeabank çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında yer almaktadır.

İçindekiler

  • Odeabank Çalışma Saatleri 2021
  • Odeabank Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?
  • Odeabank Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Odeabank Çalışma Saatleri 2021

Ülkemiz genelinde hizmet sunmakta olan Odeabank şubeleri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) günleri sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamakta ve akşamları da saat 17:00’de kapanmaktadır. Odeabank şubeleri ayrıca saat 12:30 ile 13:30 saatleri arasında öğle tatili yani öğle arası sebebi ile kapalı durumdadır.

Odeabank Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Bazı özel veya kamu bankaları müşterilerinin acil finansal ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri de bazı şubelerini açık tutarlar. Ancak Odeabank hafta sonu çalışmamayı tercih eden bankalardan bir tanesidir. Yani hafta sonu açık Odeabank şubeleri bulunmaz ve tüm şubeler kapalı durumdadır.

Odeabank Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Tıpkı hafta sonu olduğu gibi bayramlarda ve diğer resmi tatillerde de Odeabank şubeleri kapalı durumdadır. Yani Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ), Kurban  Bayramı, arefe günü ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde bankanın şubeleri kapalı durumdadır.

Bunun dışında 31 Aralık, 10 Kasım, 28 Ekim gibi çeşitli günlerde Odeabank şubeleri açıktır. Hali hazırda bu tarihler resmi tatil değildir. Vermiş olduğumuz Odeabank çalışma saatleri; Ankara, Kadıköy, Alsancak, Nişantaşı, Adana, Gaziantep, Bursa, İzmir gibi tüm il ve ilçeler için geçerli olan çalışma saatleridir.

Ayrıca bankaların kapalı olduğu zamanlarda EFT işleminin bir sonraki iş günü gerçekleştirileceğini unutmayınız. Havale ise aynı banka içerisinde yapılan bir işlem olmasından dolayı resmi tatil olsa dahi günün 24 saati gerçekleştirilmektedir. Bu yazımızda Odeabank çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ve çalışma günleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca tüm bankaların çalışma saatlerine bankaların çalışma saatleri yazımızdan ulaşabilirsiniz.


DİĞER ODEABANK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, odeabank konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan odeabank duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle