Pazarkule Sınır Kapısı Canlı İzle ( Kamera Yayını )

pazarkule sınır kapısı canlı izle

Pazarkule Gümrük Kapısı 1952 yılında Yunanistan’ın Kastanies Gümrük Kapısı ile beraber karşılıklı olarak faaliyete geçmiştir. Gümrük sahası günümüz itibariyle 7 gün 24 saat yolcu giriş ve çıkışına açık durumda bulunmaktadır. Pazarkule Sınır Kapısı, Türkiye ile Yunanistan’ı birbirine bağlar. İpsala Sınır Kapısı gibi yoğun olarak kullanılmasa da yine de her sene binlerce araç giriş-çıkış yapmaktadır. Geçtiğimiz senelerde yap-işlet-devret modeliyle tamamen yepyeni modernize bir görünüme büründürülen Pazarkule Sınır Kapısı’na konulan mobese kameraları ile 7/24 canlı olarak izleme olanağı sunulmuştur.

İçindekiler

  • Pazarkule Sınır Kapısı Canlı İzle
  • Pazarkule Gümrük Kapısı Canlı İzle ( Türkiye Tarafı )
  • Pazarkule Sınır Kapısı Canlı İzle ( Yunanistan Tarafı )
  • PAZARKULE SINIR KAPISI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Pazarkule Sınır Kapısı Canlı İzle

Edirne’ye 5 kilometre mesafede bulunan Pazarkule Sınır Kapısı dümdüz bir yolla Yunanistan’ın Orestiada şehrine gitmektedir. Bu kapı daha çok günübirlik geçişler için tercih edilmektedir. Aynı zamanda tır giriş-çıkışına izin verilmemektedir. Bu sebeple tır yoğunluğu olmadığı için gümrükten geçmek isteyen vatandaşlar daha rahat ve hızlı bir şekilde işlemlerini halledebilmektedirler. Yine de kötü hava şartları, trafik kazası gibi çeşitli sebeplerden dolayı sınır kapısında oluşan yoğunluğu gözlemlemek için vatandaşlar sık sık Pazarkule Sınır Kapısı canlı izleme sayfamızı ziyaret etmekteler.

Pazarkule Gümrük Kapısı Canlı İzle ( Türkiye Tarafı )

Pazarkule Sınır Kapısı üzerinden tır geçişine izin verilmediği için diğer kapıların aksine tır yoğunluğu, trafik yoğunluğu trafik kazaları ve hava muhalefeti gibi istisnai sebepler haricinde pek yaşanmamaktadır. Ancak yine de yurtdışına yada yurdumuza geçiş yapacak olan gurbetçilerin Pazarkule Sınır Kapısı’nda mahsur kalmamaları için yola çıkmadan önce canlı izleme bağlantımızı kullanmaları önerilir. Aşağıdaki mobese kameraları Pazarkule Sınır Kapısı’nın Türkiye tarafını göstermektedir ve yaklaşık olarak 30 saniyede bir görüntüler yenilenmektedir.

Güncelleme : Canlı kamera izleme sistemlerinde düzenlemeye gidilmektedir. Sorun kısa zamanda giderilecek olup, tekrar canlı yayın bağlantısı aktif olacaktır.

Türkiye tarafını canlı olarak izlemek için TIKLAYIN

Pazarkule Sınır Kapısı Canlı İzle ( Yunanistan Tarafı )

Aşağıda Pazarkule Sınır Kapısı mobese görüntüleri Yunanistan tarafından görünümü vermektedir. Anlık olan güncellenen görüntülerde herhangi bir sorun bulunmaktaysa aşağıda bulunan yorum kısmından dile getirebilirsiniz.

Yunanistan tarafını canlı olarak izlemek için TIKLAYIN

PAZARKULE SINIR KAPISI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Herhangi bir sorun olduğunda yada bilgi edinmek amacıyla ulaşabileceğiniz Pazarkule Sınır Kapısı iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

TELEFON NUMARASI : 90 (284) 223 14 14
FAX : 90 (284)
E-MAİL :ednpzrgm @gumruk.gov.tr
ADRESİ : Pazarkule Gümrük Müdürlüğü Pazarkule / EDİRNE

Bu yazımızda Pazarkule Sınır Kapısı açık mı, herhangi bir yoğunluk durumu var mı, haritası ile canlı kamera görüntülerini verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PAZARKULE SINIR KAPISI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, pazarkule sınır kapısı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan pazarkule sınır kapısı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle