UEDAŞ Elektrik Faturası Borç Sorgulama

Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ, 01.09.2010 itibari ile özelleştirilmesi tamamlanarak Limak Holding, Cengiz Holding ve Kolin İnşaat Ortaklığı bünyesinde hizmetlerine başlamıştır. Temel hizmet olarak; iletim noktalarından aldığı elektriği vatandaşlara perakende olarak dağıtmakla görevli olan Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ’nin, çalışma esasları EPDK tarafından belirlenmiştir. Uludağ Elektrik A.Ş. ( UEDAŞ) Çanakkale, Bursa ve Balıkesir illerinin elektrik dağıtımlarını üstlenmiş, milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir.

 UEDAŞ Elektrik Faturası Borç Sorgulama

Teknolojik gelişmelerin hayatımıza her geçen gün daha fazla girdiği şu günlerde eskiden uzun kuyruklar bekleyerek yaptığımız fatura sorgulama, borç sorgulama, fatura borcu öğrenme gibi işlemleri İnternet üzerinden dakikalar içerisinde yapabilmek mümkün. Bu gelişme ve değişimleri en iyi takip eden şirketlerden bir tanesi ise Uludağ EDAŞ ( UEDAŞ) şirketi. UEDAŞ internet siteleri üzerinden elektrik faturası borç sorgulama işlemini yapmanıza olanak sağlıyor. Aşağıda da bulabileceğiniz UEDAŞ elektrik faturası borç sorgulama aracını işletme kodunuz ve abone numaranız ile kolaylıkla kullanabilir, sorgulama yapabilirsiniz.

UDEAŞ elektrik faturası borç sorgulama işlemleri Limak Enerji İnternet adresi üzerinden yapılmaktadır. Bunun için öncelikle ” BURADAN ” kurumun resmi web adresine giriş yapmalısınız. Akabinde abone numarası ve TC kimlik numaranızı girdikten sonra sorgula demenizin ardından güncel faturanızı görebilirsiniz. Elektrik Faturanızı bunun dışında E-Devlet üzerinden de öğrenebilirsiniz. ” https://www.turkiye.gov.tr/limak-uludag-elektrik-borc-bilgileri-sorgulama ” sayfasına giriş yaparak kolay bir şekilde güncel fatura bilgilerinizi görmeniz mümkün.

Yukarıda bulunan UEDAŞ elektrik faturası borç sorgulama aracında sadece Çanakkale, Bursa ve Balıkesir illerinin fatura sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Diğer illerimiz için iskur.web.tr üzerinde bulunan diğer konulara göz gezdirebilirsiniz. Herhangi bir sorununuzu 0224-600 00 00 müşteri hizmetleri iletişim adresinden iletebilirsiniz.


DİĞER ELEKTRİK FATURASI BORÇ SORGULAMA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, elektrik faturası borç sorgulama konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan elektrik faturası borç sorgulama duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle